Het IVA-A programma is een tweejarig programma voor studenten die sneller het bedrijfsleven in willen en zich willen ontwikkelen binnen automotive, nautisch, ondernemerschap of vastgoed.
Tijdens het programma volg je de eerste twee leerjaren van het hbo-programma van IVA Business School. Je ontwikkelt kennis en vaardigheden op het gebied van management, marketing, sales, communicatie en ondernemerschap binnen jouw gekozen richting. Door de combinatie van theorie, praktijk en persoonlijke begeleiding ontwikkel je jezelf richting het bedrijfsleven. De keuze voor IVA-A maak je pas in leerjaar 2. Bij voldoende studiepunten rond je IVA-A af of je kiest ervoor de hbo-bachelor opleiding te vervolgen in leerjaar 3 en leerjaar 4 (afstuderen).
Ook als je internationaal wilt doorstuderen, vormt de IVA-A opleiding een goede basis. Na het behalen van jouw IVA-A diploma kun je direct doorstuderen aan de Northwood University.
Je kunt kiezen uit de richtingen Automotive, Nautisch, Ondernemerschap of Vastgoed & Business Management
Heb je interesse in auto’s, dan is automotive helemaal het thema voor jou. De vakken zijn praktisch toegespitst op de wereld van automotive, waardoor je theorie aan een interessante praktijk kunt koppelen.
Meer over Automotive & Business ManagementLigt je hart bij het water en bij watersport? Wil je in deze wereld aan de slag als professional? De nautische hbo-opleiding van de IVA is toegespitst op de jachtbouw en watersportwereld en de ideale voorbereiding op je zakelijke succes.
Meer over Nautisch & Business Management
Voor studenten die kansen zien waar anderen stoppen. Voor wie groot durft te denken en het ook echt wil waarmaken. Bij IVA leer je ondernemen met visie én discipline. Niet alleen om een bedrijf te starten, maar om impact te maken. Binnen je eigen onderneming. Of als leider binnen een organisatie.
Meer over Ondernemerschap & Business ManagementOf je straks je eigen bedrijf start, een vastgoedfonds leidt of als ondernemende manager het verschil maakt: hier begint jouw route naar impact. Vanaf dag één werk je praktisch, met echte cases, echte keuzes, en met een sterk netwerk en echte professionals om je heen.
Meer over Vastgoed & Business Management
Internationale kans: jouw bachelor in de VS
Met je IVA-A diploma kun je doorstromen naar de Northwood University in de Verenigde Staten.
Unieke kans om een internationaal erkend diploma te halen!
Meest gestelde vragen
Binnen het IVA A-programma kun je kiezen voor Automotive, Nautisch, Ondernemerschap of Vastgoed. Tijdens een open dag of persoonlijk gesprek helpen we je graag bij het maken van de juiste keuze.
Het IVA A-programma is geschikt voor studenten die zich in twee jaar tijd willen ontwikkelen binnen automotive, nautisch, ondernemerschap of vastgoed en daarbij onderwijs op hbo-niveau willen volgen in een kleinschalige en praktijkgerichte omgeving.
Ja. Het IVA-A programma biedt verschillende mogelijkheden om je verder te ontwikkelen. Zo kun je bijvoorbeeld gebruikmaken van de internationale doorstroommogelijkheden die IVA Business School aanbiedt via Northwood University in de VS. Het is ook mogelijk om op basis van het behalen van je Propedeuse verder te studeren.
Het IVA A-programma bestaat uit alleen de eerste twee leerjaren van het hbo-programma van IVA Business School. Het programma duurt twee jaar en richt zich op dezelfde praktijkgerichte aanpak, persoonlijke begeleiding en businessvakken als het volledige hbo-programma. Het volledige hbo-programma duurt 3,5/4 jaar, bij afronding van het volledige bachelorprogramma behaal je een officieel hbo bachelor diploma.
Het IVA-A programma is een tweejarig programma op hbo-niveau en leidt niet tot een hbo-bachelordiploma. Studenten die het programma succesvol afronden ontvangen een IVA-diploma voor het afronden van de eerste twee leerjaren van het programma. Hiervoor geldt onder andere dat een minimaal aantal studiepunten moet zijn behaald.